REFERENCJE W FORMIE VIDEO:

 

 


 

REFERENCJE W FORMIE LISTÓW:

 

Bóle brzucha minęły po trzech sesjach. Dzięki Pani Edycie zrozumiałam, że nie one były prawdziwym problemem, ale mój stres i strach w wielu sytuacjach w pracy i w domu.

Magda

Wiele rzeczy sypało mi się jak domino. A ja nie widziałam wyjścia z tej sytuacji. Nie było to łatwe i nie stało się od razu, ale z każdą sesją odzyskiwałam spokój i uwolniłam się od lęków dzieciństwa. Przede wszystkim od poczucia odrzucenia, które było we mnie po odejściu mojego ojca, kiedy miałam 12 lat.

Basia

 

 

Wiadomość sms od Pana Aleksandra, który miał lęk wysokości, a patrzenie w dół paraliżowało jego ruchy:

 

Witam. Dziś zrobiłem w Tatrach obie granie Kościelców drogą od strony Przełęczy Mylnej. Potem zrobiłem jeszcze wejście na oba mnichy. Jeszcze raz Dziękuję i Serdecznie Pozdrawiam.

Olek

Uwolniłem się od dziwnego przekonania, które przekazali mi rodzice: „Biedni są uczciwi, a bogaci oszukują”. To niewiarygodne jak bardzo mnie to blokowało.

Jerzy

Byłam molestowana przez mojego wujka, u którego przebywałam kiedy moi rodzice wyjechali na dwumiesięczną misję. Po ich powrocie mama nie chciała uwierzyć w to, co mówiłam. Tym bardziej czułam się samotna w swoim cierpieniu. Bałam się, że już nigdy nie uwolnię się od urazy. Po sześciu sesjach zaakceptowałam to, co się stało i odpuściłam żal i nienawiść, które tak silnie w sobie trzymałam. Minęło pięć miesięcy od wizyt u p. Edyty. Obecnie jestem w związku. Czuję, że otworzyłam się na taką miłość, jakiej nigdy wcześniej nie czułam.

Dziękuję, Karolina


Dowiedz się więcej o hipnoterapii

SKONTAKTUJ SIĘ

+48  782  51  44  57

hipno-terapia@wp.pl


www.hipno-terapia.pl

ADRESY

Gabinet w Warszawie

ul. Foksal 18, 00-372 Warszawa
(przy ul. Nowy Świat)

Gabinet w Londynie

172 Arnold Road
N15 4JY Londyn

(Anglia)

Back to Top