Temat: Z sobą twarzą w twarz

Zapraszam na serię zaawansowanych seansów hipnoterapii.

To trzydniowe szkolenie poświęcone najważniejszej części naszego umysłu – wewnętrznemu dziecku i  najważniejszej osobie dla nas – sobie.

To, co często powstrzymuje nas przed tym, co chcielibyśmy osiągnąć, to skrywane negatywne emocje, uczucia. Większość z nas nie osiąga swojego celu, bo trudno nam zaakceptować, że to my naszymi myślami stworzyliśmy wszystkie sytuacje w naszym życiu. nie akceptując tego, co jest, to tak jak byśmy chcieli zacząć działać nie od punktu „teraz”, ale od punktu, w którym chcielibyśmy być. Jednak przyszłość nie istnieje, istnieje tylko chwila obecna.

A nawet, jeśli z uporem dążymy do celu wciąż trzymając się kurczowo tego ciężkiego bagażu destrukcyjnych myśli i osiągamy swój cel, to i tak okazuje się, że to szczęście nie potrafimy odczuć w sobie tak w pełni. Dlaczego? Bo przepełnieni jesteśmy tymi negatywnymi emocjami i nie ma już miejsca na pozytywne uczucia. Czując żal, gniew, złość, smutek, poczucie winy, upokorzenia, sami blokujemy się na to, co piękne, zdrowe, czyste, radosne. A osiągnięty cel u boku tak ciężkich odczuć nie cieszy, zwłaszcza jeśli u jego podstaw jest taka oto motywacja: „Ja wam jeszcze udowodnię…”. Przekonaj się o ile piękniej jest żyć bez tego zbędnego bagażu blokujących emocji, myśli i przekonań.

W transie hipnotycznym skonfrontujesz się ze swoim wnętrzem. Przejdziesz przez wspaniały, oczyszczający proces wewnętrznych przemian krok po kroku.

Program szkolenia:

 

Pojęcie wewnętrznego dziecka

Dowiesz się:

Jak działa nasza podświadomość i w jaki sposób tworzy wnioski i swoje programy.

Jak okres dzieciństwa wpływa na nasze życie.

Jak rodzice nas programują i jak podświadomie ich naśladujemy.

Jakie mechanizmy tworzą się w nas w atmosferze przemocy, a jakie w atmosferze zaufania i miłości.

Sesja ukajania wewnętrznego dziecka – Powróć do siebie z przeszłości i daj sobie to, czego brakowało ci w pierwszych latach życia: miłość, akceptację, szacunek, uwagę, troskę. Zwróć swojemu dziecku to, co mu odebrano: godność, beztroskę, dziecięcą radość. Podświadomość nie ma poczucia czasu, tak jak nasz umysł racjonalny. Możemy dać jej nowe zasoby, nowe zrozumienie, nowe uczucia, a ona powróci do określonego momentu życia i przekształci to, co tobie nie służy. Potrzebuje jedynie przewodnika, który poprowadzi ją.


Czym jest wybaczanie

Co dla nas oznacza (jak silnym i oczyszczającym jest procesem).

Wybaczanie nie jest dla tego, kto nas skrzywdził, ale dla nas samych. Druga osoba może już nawet nie pamiętać tego, co zrobiła, lub nawet nie zdawać sobie sprawy, że wyrządziła nam krzywdę. Wielu rodziców twierdzi, że zrobili wszystko dobrze i cześć prawdy w tym jest, bo każdy robi wszystko, co w jego mocy w danym stanie umysłu i posiadanej wiedzy. Tłumiąc w sobie złe, przerażające emocje, tylko siebie karzemy. Wybaczając stajemy się twórcami i przestajemy osądzać, a bez niego niestety podążamy za negatywną energią.

Sesja wybaczania i pojednania – Wybacz innym, że nie byli i nie są tacy, jakimi chciałbyś ich widzieć, bez usprawiedliwiania tego, co Tobie zrobili.


Czym są emocje, a czym są uczucia

Jak i w jakich okolicznościach się tworzą.

Czy świadomie zdajemy sobie z nich sprawę.

Jak wpływają na nas wyparte emocje.

Sesja uwalniania tłumionych emocji – Podstawą inteligencji emocjonalnej jest świadomość emocjonalna, czyli nazywanie emocji i wyrażanie ich. Otwarte wyrażanie odczuwanych emocji, to najlepszy sposób na uwalnianie ich. Tłumienie natomiast sprawia, że kumulują się one w Tobie i dręczą Cię bez końca. Otwórz tę mroczną część umysłu, by uwolnić je wszystkie i przejmij kontrolę nad swoim życiem.


 Co to są przekonania

Jak determinują nasze zachowania i relacje z innymi Jak wpływają na nasze wybory

Sesja pełnej akceptacji siebie i zmiany przekonań – Uznaj i poczuj siebie jako w pełni wartościowego człowieka. Człowieka wartego obfitości pozytywnych uczuć, wrażeń, wartego bogactwa finansowego.


Czego możemy nauczyć się od naszego wewnętrznego dziecka

Co dzieci mają w sobie, co my jako dorośli zatracamy.

Jak zmieni się nasze życie, kiedy dostrzeżemy i wprowadzimy w życie tę cenną umiejętność.

Sesja odzyskiwania dziecięcej natury – Na koniec jeszcze raz w transie powrócisz do swojego wewnętrznego dziecka i zaobserwujesz jak się zmieniło. Pobawisz się z nim beztrosko. Dzięki temu i ty nauczysz się wiele od niego – ono nie martwi się o odległe jurto i o wczoraj, które już dawno minęło, nie zastanawia się ile potrwa nauczenie się np. chodzenia i ile powtórzeń trzeba będzie wykonać, po prostu działa. Odzyskaj w sobie dziecięcą naturę i ciesz się każdym dniem.


Czym jest świadomość

Jak możemy poszerzyć nasze postrzeganie siebie i tego, co na zewnątrz.

Sesja budzenia świadomości – Większość z nas żyje albo w przeszłości albo w przyszłości (zamartwiamy się przyszłością lub roztrząsamy przeszłość), trudno utrzymać nam obecność chwili, która trwa. Poczuj siebie; swoje ciało, poznaj swoje myśli. Tak jak obserwujesz świat na zewnątrz, tak poobserwujesz siebie od wewnątrz.

Otrzymasz materiały z zajęć i osobny skrypt z całymi indukcjami hipnotycznymi, które będzie można użyć w trakcie szkolenia.

Szkolenie jest dla osób, które znają przynajmniej podstawy hipnozy. Zajęcia prowadzone będą w małej grupie – do ośmiu osób. Tak mała grupa pomaga stworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i wzajemnej pomocy – będziecie treść ćwiczyć na sobie.


Kiedy i gdzie

Warszawa 4-6 grudzień 2020

Piątek: 11:30 – 19:00

Sobota: 10:00 – 20:00

Niedziela: 10:00 – 17:00

Z godzinną przerwą na obiad.

Inwestycja 1750 zł

Możliwość szkolenia indywidualnego,
które trwa cały dzień (10:00 – 20:00). Inwestycja: 2300zł

Dowiedz się więcej o hipnoterapii

SKONTAKTUJ SIĘ

+48  782  51  44  57

hipno-terapia@wp.pl


www.hipno-terapia.pl

ADRESY

Gabinet w Warszawie

ul. Foksal 18, 00-372 Warszawa
(przy ul. Nowy Świat)

Gabinet w Londynie

172 Arnold Road
N15 4JY Londyn

(Anglia)

Back to Top