Dlaczego nie wszyscy osiągają szczęście, spełnienie?

Część z nas nie rozpoznaje, że nie wszystko jest tak jak być powinno. Godzą się na wiele i nie narzekają, przyjmują wszystko bezkrytycznie.

Większość ludzi dostrzega, że w ich życiu jest wiele przykrych rzeczy, lecz nie wiedza ze mogą to zmienić. Czasami czują niepohamowaną rozpacz, nagły smutek, który łapie za gardło, serce, ale myślą, że tak musi być, uznają to jako coś naturalnego, co musi mieć miejsce. I powtarzają: „życie jest brutalne”, „nie ma sprawiedliwości”. Część rozumie, że tak nie musi być, mówiąc „musi być jakiś sposób, aby to zmienić”. Ale działania nie podejmują. Wciąż im brakuje czasu na odnalezienie sposobu przemiany, pieniędzy, wiary w siebie, poczucia, że to oni są panami swojego losu. Brakuje im też odwagi, aby zapytać „JAK”.

Wreszcie są tacy, którzy pytają, czytają, próbują różnych metod, bo wiedzą, że nie ma jednej metody dla każdego, bo nie jesteśmy jednakowi. Niestety część z nich rezygnuje w połowie, albo tuż przed pełnym sukcesem. To, czego zabrakło, to uporu, wytrwałości, konsekwencji i systematyczności. I ci ostatni, najmniej liczni, którzy dotrwali do końca, niezależnie od tego jaką metodę zastosowali, czy wykonali cały proces sami, czy z pomocą „asystenta”. Oni cieszą się wewnętrzną wolnością, radością, harmonią, wewnętrznym spokojem i spełnieniem.

Dowiedz się więcej o hipnoterapii

SKONTAKTUJ SIĘ

+48  782  51  44  57

hipno-terapia@wp.pl


www.hipno-terapia.pl

ADRESY

Gabinet w Warszawie

ul. Foksal 18, 00-372 Warszawa
(przy ul. Nowy Świat)

Gabinet w Londynie

172 Arnold Road
N15 4JY Londyn

(Anglia)

Back to Top